Kontakt/Współpraca

E-mail kontaktowy:  gosiawozniak1998@interia.eu
(Wysyłając e-mail zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Administratora bloga oraz administratora poczty tj. Interia w celu odpowiedzi na własną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.)

Mój blog poświęcony jest kosmetykom, pielęgnacji i zdrowiu.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani recenzowaniem przeze mnie Waszych produktów, proszę o kontakt na powyższego maila. Z mojej strony mogę zagwarantować obiektywną, rzetelną, opatrzoną zdjęciami opinię.
Proszę jednak o wzięcie pod uwagę faktu, że jedynie pełnowymiarowa wersja produktu daje mi możliwość odpowiedniego go przetestowania pod każdym z możliwych kątów - skuteczność działania, efekty długotrwałe, opakowanie i aplikacja produktu i wiele innych. Jednocześnie zwracam też uwagę, że nie wszystkie kosmetyki będą nadawać się dla mojego typu skóry i włosów, dlatego proszę o dostosowanie produktów do ich potrzeb.

Cera: mieszana, czasami nawet bardziej sucha, ze skłonnością do trądziku, zaskórników, zaczerwienienia i pękania naczynek.
Włosy: średniej grubości, porowatość średnia, ze skłonnością do lekkiego przesuszenia końców, przetłuszczające się u nasady , falowane 
Typ urody: wiosna - skóra jasna i wrażliwa, lekkie piegi na nosie, zielono-brązowo-szare oczy, średnio jasne brązowo-rude włosy czasem wpadające w blond, bladoróżowe usta 
Preferencje zapachowe: fiołki, róże, ogólne kwiatowe, słodkie 
Preferencje kolorystyczne: zielenie, czernie, fiolety, złota, brązy (chętnie poeksperymentuje z kolorami) 

Jestem skłonna przetestować również suplementy diety (oprócz tych do odchudzania).Zaufali mi:
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka