sobota, 25 czerwca 2016

Dove, Regenerate Nourishment - szampon i odżywka do włosów.


Opis producenta: 

Dove Regenerate Nourishment wykorzystuje unikalne połączenie technologii oraz naturalnych składników odżywczych, które regenerują zniszczone pasma i przywracają im zdrowy wygląd. Sekretem skuteczności nowej serii Dove Regenerate Nourishment jest unikalne połączenie czerwonych alg i kompleksu Nutri Keratin, zawierającego liczne pierwiastki pielęgnujące włosy. Ten wyjątkowy kompleks uzupełnia brakujące składniki odżywcze i przywraca integralność struktury wewnętrznej włosa, wzmiacniając je od środka.   
Szampon eliminuje oznaki zniszczenia, uzupełnia składniki odżywcze włosów i  wzmacnia je od wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki temu nawet bardzo zniszczone włosy stają się silne* i bardziej gładkie. Regeneruje nawet bardzo zniszczone włosy. 
 *mniej złamań w porównaniu do włosów niezniszczonych zabiegami chemicznymi, przy zastosowaniu szamponu bez skłądników kondycjonujących; po 5 myciach 
Odżywka Dove Regenerate Nourishment natychmiast odżywia włosy, aby stały się bardziej miękkie i gładkie. Naprawia wewnętrzną strukturę włosów pozostawiając je nawilżone i pełne blasku. Dzięki temu włosy zachowują swój zdrowy wygląd na dłużej.       
Cena: 
19,99zł / 250ml
Moja opinia: 
Jest to cudowna seria! Szampon i odżywka świetnie się uzupełniają! Sprawiają, że włosy stają się puszyste, sypkie, odżywione, nawilżone, gładkie i pełne blasku! Nic dodać, nic ująć. Z każdym myciem efekt się pogłębia. Czasami wydają się aż za sypkie, ale można je ujażmić. Myślę, że z olejowaniem przed myciem byłby lepszy efekt. Co do regeneracji zniszczeń to są mniej podatne na nie, ale efektu wow w tym przypadku nie ma. Niestety jak są rozdwojone końce to trzeba je obciąć, bo ta seria ich nie zregeneruje. 

Pozdrawiam! :)

3 komentarze :

  1. Dawno nie miałam niczego z dove ale widzę że warto spróbować :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Używam szamponu z Dove i dla mnie jest on najlepszy. Testowałam już wiele innych ale zawsze do niego wracam

    http://olivkab.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka