niedziela, 4 września 2016

Wyzwanie z TrustedCosmetics "Opróżniamy nasze kosmetyczki!": kosmetyki do pielęgnacji dłoni i stóp.


Zapraszam na kolejną i ostatnią część wyzwania: kosmetyki do stóp o dłoni: 


1. Farmona, Nivelazione, Dezodorant do stóp 4w1 dla kobiet - ma przyjemny zapach, dobrze odświeża stopy i chroni przed grzybicą. Lubię go, nic nie daje takiego odświeżenia.  


2. Nivea Soft, krem do twarzy, ciała i dłoni - używam go na dłonie podczas pięlegnacji twarzy i sprawdza się świetnie. Dobrze nawilża, szybko się wchłania i pozostawia ręce gładkie. 


3. Oillan Balance, intensywnie nawilżający krem do rąk - bardzo dobry! Ma specyficzny, ale niedrażniący zapach. Świetnie nawilża! 

Trochę skromnie, ale do dobrej pielęgnacji nie potrzeba wiele. A jakich produktów Wy używacie? :)

10 komentarzy :

 1. Jestem ciągle opóźniona w tych postach u mnie dopiero ulubieńcy zapachowi i już zastanawiam się o czym napisze teraz bo nie mam za bardzo ulubieńców do stóp i dłoni 😱

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie rządzi klasyczna wersja kremu Nivea :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Krem Oillan chyba kiedyś używałam, tak mi się wydaje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pielęgnacja dłoni i stóp nie wymaga ogromnej ilości kosmetyków :) Ja również mam trzy produkty do tego przeznaczone ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedyś trafiłam na blog, gdzie dziewczyna prezentowała ponad 18 różnych kremów do rąk ;-D Do Twojej listy produktów do pielęgnacji mogłabym dodać jeszcze jakiś peeling do stóp i byłaby idealna, uniwersalna dla każdej z nas lista niezbędnych produktów do pielęgnacji dłoni i stóp ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolekcja skromna, ale najwazniejsze, że Tobie odpowiada :) Ja umiesciłam sporo kremów do rąk, ale i tak uzywam zawsze ich pojedynczo. Postanowilam jedynie się nimi podzielic, bo mam w domu i zdarza mi się ich uzywac :) Niektóre lepsze, niektóre gorsze :)
  Do stóp mam baaardzo mało kosmetyków, ale chyba nie potrzebuje wiecej :)

  Obserwuje :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Podziwiam, bo ja oczywiście mam mnóstwo kremów do rąk :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja ciągle nie trafiłam na swojego ulubieńca, ani do rąk, ani do stóp :/

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka